اورموآذربايجانين گؤز ببگي دير
BATI AZƏRBAYCAN WEST AZARBAIJAN

آذربايجان غربي قدرت واليبال خود را به رخ آسيا كشيد/ كسب سه پيروي متوالي

آذربايجان غربي با شكست تيم واليبال دانش آموزان تايلند و كسب سومين پيروزي خود قدرت واليبال اروميه را به رخ آسيا كشيد.

30613936 1770623 آذربايجان غربي قدرت واليبال خود را به رخ آسيا كشيد/ كسب سه پيروي متوالي valibal خبرگزاري ورزش اروميه

به گزارش خبرگزاري ورزش اروميه به نقل از مهر، تيم واليبال دانش آموزان آذربايجان غربي كه به عنوان تيم دوم ايران در چهارمين دوره مسابقات واليبال دانش آموزان آسيا شركت كرده، در سومين بازي خود در مقابل تايلند طي سه ست پياپي بعد از شكست سريلانكا و سنگاپور با نتايج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر۱۹ و ۲۵ بر ۱۸ به پيروزي دست يافت.

تيم دانش آموزان آذربايجان غربي با پيروزي در اين بازي ضمن كسب صدرنشيني گروه ب چهارمين دوره مسابقات واليبال دانش آموزان آسيا از عنوان پايتخت واليبال ايران و شهر واليبال آسيا خود دفاع كرد.

تيم ايران در گروه الف با تيمهاي چين، مالزي، سنگاپور هم گروه بوده و تيم آذربايجان غربي به عنوان نماينده دوم ايران در گروه ب با تايلند، اندونزي و سريلانكا هم گروه شده است.

بازيهاي نيمه نهايي و فينال چهارمين دوره مسابقات واليبال دانش آموزان آسيا نيز روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه براي تعيين تيمهاي اول تا هشتم برگزار مي شود.

چهارمين دوره مسابقات واليبال دانش آموزي آسيا با حضور شش تيم خارجي و دو تيم داخلي ايران و آذربايجان غربي در شهرستان اروميه از ۲۱ تا ۲۸ مهرماه برگزار مي شود.

برگزاري جشن ملل در دهكده چي چست، برگزاري نمايشگاهي از هنر و صنايع دستي آذربايجان غربي براي ميهمانان و بازديد از موزه و كتابخانه مركزي اروميه از برنامه هاي جنبي اين مسابقات است.گؤنده ر 100 درجه کلوب دات کام گؤنده ر     بؤلوم لر: خبرلر
آرشیو
سون یازی لار
یولداش لار
سایغاج
ایندی بلاق دا : نفر
بوگونون گؤروشو : نفر
دونه نین گؤروشو : نفر
بوتون گؤروش لر : نفر
بو آیین گؤروشو : نفر
باخیش لار :
یازی لار :
یئنیله مه چاغی : .... ..... .... .....
..
Upload Music
..