اورموآذربايجانين گؤز ببگي دير
BATI AZƏRBAYCAN WEST AZARBAIJAN

تيم آذربايجان غربي، اندونزي را نيز مقتدرانه مغلوب كرد

در سومين ديدار از سومين روز رقابت‌هاي آسيايي واليبال دانش‌آموزي (به ميزباني ايران)، تيم منتخب واليبال دانش‌آموزي استان آذربايجان غربي، ملي‌پوشان اندونزي را از پيش‌رو برداشت.

13900721185351 PhotoA تيم آذربايجان غربي، اندونزي را نيز مقتدرانه مغلوب كرد valibal خبرگزاري ورزش اروميه

به گزارش خبرگزاري ورزش اورميه به نقل از فارس ، مسابقات واليبال دانش‌آموزي آسيا از پنج‌شنبه ۲۱ مهرماه با شركت ۲ تيم ايراني و ۶ تيم از ساير كشورهاي آسيايي به ميزباني اورميه آغاز شده است و تا پنج‌شنبه ۲۸ مهرماه ادامه خواهد يافت.

امروز و در سومين روز از برگزاري اين رقابت‌ها، تيم منتخب واليبال دانش‌آموزي «استان آذربايجان غربي» در دومين ديدار خود موفق شد در ۳ ست پياپي با نتايج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۵ ملي‌پوشان «اندونزي» حريف قدرتمند خود و مدعي قهرماني اين رقابت‌ها را شكست دهد.

تيم منتخب واليبال دانش‌آموزي آذربايجان غربي پيش از اين، در بازي نخست با نتيجه ۳ بر صفر «سريلانكا» را مغلوب كرده بود؛ تيم ملي واليبال دانش‌آموزي اندونزي نيز در بازي نخست خود ۳ بر يك از سد «تايلند» عبور كرده بود.

در ادامه برگزاري سومين روز رقابت‌هاي آسيايي واليبال دانش‌آموزي، تيم ملي واليبال دانش‌آموزي ايران از ساعت ۱۶:۳۰ دقيقه به مصاف «مالزي» رفته است.

ياشاسينگؤنده ر 100 درجه کلوب دات کام گؤنده ر     بؤلوم لر: خبرلر
آرشیو
سون یازی لار
یولداش لار
سایغاج
ایندی بلاق دا : نفر
بوگونون گؤروشو : نفر
دونه نین گؤروشو : نفر
بوتون گؤروش لر : نفر
بو آیین گؤروشو : نفر
باخیش لار :
یازی لار :
یئنیله مه چاغی : .... ..... .... .....
..
Upload Music
..