اورموآذربايجانين گؤز ببگي دير
BATI AZƏRBAYCAN WEST AZARBAIJAN
نماينده تبريز خطاب به وزير ورزش: عسگري را از كميته داوران اخراج كنيد

نماينده تبريز در مجلس شوراي اسلامي به صحبت‌هاي حسين عسگري نايب رئيس كميته داوران واكنش نشان داد.

روز گذشته حسين عسگري نايب رئيس كميته داوران در مصاحبه‌اي گفت اگر بدانيم امنيت در تبريز وجود ندارد هيچ داوري را براي بازي‌هاي تيم‌هاي تبريز نمي‌فرستيم. در همين رابطه روز گذشته رضا رحماني نماينده مردم تبريز، اسكو و آذرشهر در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌و‌گويي اختصاصي به ما گفت: بنده هرگز متوجه نمي‌شوم كه اين آقاي عسگري چرا چنين نقل قولي كرده است. آقاي عسگري اصلاً شما كي هستيد كه در مورد امنيت كشور حرف مي‌زنيد؟ مگر چيزي از امنيت سر در مي‌آوريد؟ براساس تمام آمارها تبريز امن ترين شهر ايران است و اصلا امنيت كشور مديون تبريز است. آن وقت اين آقا طوري حرف مي‌زند انگار هر داوري براي بازي‌هاي تراكتور به تبريز مي‌رود با مشكل مواجه شده است. 

رحماني ادامه داد: متاسفانه كميته داوران طوري عمل كرده كه برخي فكر مي‌كنند در اشتباهات داوران براي تراكتورسازي عمد و غرضي در كار است، در صورتي كه مسئولان نبايد بگذارند چنين استنباطي انجام شود. صحيح نيست با گفتن حرف‌هاي "بي‌خودي و نابخردانه" جوسازي كرده و جوانان يك استان را به مسائلي غيرفوتبالي و امنيتي متهم كرد. 

نماينده مردم تبريز در مجلس همچنين با انتقاد از عملكرد وزير ورزش در مدت كوتاه حضورش در اين وزارتخانه ادامه داد: اين آقاي عباسي با شعار عدالت‌محوري وزير ورزش و جوانان شد اما چيزي كه مي‌بينيم غير از آن شعارهاست. عباسي دوست و همكار قديمي من است ولي انتظار داريم احترامي كه به استقلال و پرسپوليس مي‌گذارد، در مورد تراكتورسازي و ساير تيم‌هاي پرطرفدار نيز داشته باشد. اين همه خرج كرده تا پرسپوليس و استقلال را احيا كند ولي زيردستانش اين‌طور در مورد تراكتورسازي حرف مي‌زنند. من از وزير ورزش مي‌خواهم عسگري را اخراج كند تا ديگر كسي نتواند راجع به امنيت يك شهر و يك كشور نظر دهد. همه هزينه‌ها، بودجه‌ها و پول‌ها براي تيم‌هاي پايتخت است انگا‌رنه‌انگار كه تيم‌هاي ديگر هم وجود دارند. بنده و ساير نمايندگان استان‌ها و شهرهاي آذري‌زبان به شدت از طرح سوال از وزير ورزش استقبال مي‌‌كنيم و معتقدم پس از تعطيلات يك هفته‌اي مجلس، آقاي عباسي بايد به مجلس آمده و بابت اتفاقاتي كه افتاده پاسخ‌گو باشد. 

رحماني اضافه كرد: ما هنوز به اين باور نرسيده‌ايم كه تراكتور يك ظرفيت است و در آسيا هيچ تيم باشگاهي وجود ندارد كه در هر بازي خود بيش از 70 هزار هوادار را به استاديوم بكشاند ولي تراكتورسازي چنين ظرفيتي را از خود بروز داده است. حالا ببينيد چگونه با چنين تيمي رفتار مي‌شود. آقايان احساسي مي‌شوند و حرفي مي‌زنند اما بايد پاسخ‌گوي حرف‌هاي‌شان باشند. آقاي عباسي بايد به زيردستان خود ابلاغ كند كه ما آذري‌ها نسبت به تراكتورسازي حساسيم و كسي حق ندارد حساسيت ما را برانگيزد. يا عسگري بابت حرفي كه زده عذرخواهي مي‌كند يا كاري مي‌كنيم وزير ورزش او را عزل از خدمت كند.

كاوه علي اسماعيلي

منبع: خبر آنلاين


گؤنده ر 100 درجه کلوب دات کام گؤنده ر     بؤلوم لر: خبرلر
آرشیو
سون یازی لار
یولداش لار
سایغاج
ایندی بلاق دا : نفر
بوگونون گؤروشو : نفر
دونه نین گؤروشو : نفر
بوتون گؤروش لر : نفر
بو آیین گؤروشو : نفر
باخیش لار :
یازی لار :
یئنیله مه چاغی : .... ..... .... .....
..
Upload Music
..