اورموآذربايجانين گؤز ببگي دير
BATI AZƏRBAYCAN WEST AZARBAIJAN

درخواست جعفري از تاج: به خودتان زحمت بدهيد و كمي تحقيق كنيد!

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي از مهدي تاج - به عنوان نائب رئيس فدراسيون فوتبال و رئيس كميته داوران خواست موضعش را به صورت روشن در مورد بحثهاي بوجود آمده در مورد داوري بازي تراكتورسازي - نفت تهران مطرح كند.

 جعفري خطاب به تاج گفت: « جناب آقاي تاج بعد از گذشت يك هفته از بازي تراكتور- نفت تهران و با اين همه جنجال بي پايه و اساس توسط كمك داور اين بازي و با ارسال دو نامه و شكايت به حضور جنابعالي به خودتان زحمت نمي دهيد حداقل تحقيقات جامعي نسبت به آنچه كه ادعا شده از مبادي مسئول انجام دهيد. باشگاه تراكتورسازي كليه اسناد و مدارك نسبت به رد ادعاهاي آقاي غمزه را تهيه نموده و بزودي اقدام قانوني را انجام خواهد داد. از جنابعالي انتظار اين بود به عنوان مسئول كميته داوران بعد از يك هفته موضع خودتان را اعلام مي نموديد.هيچ مانعي ندارد هركسي در هر مقام و مسئوليتي اشتباه نمود نسبت به عذر خواهي و عقب نشيني اقدام كند كه متاسفانه تاكنون چنين عملي از هيچ كسي مشاهده نشده است.»

اين ها نمي دانند بازيكنان خودشان جند تا اخطار گرفته بعد تيم شان حذف ميشه چه برسه تحقيق كنندگؤنده ر 100 درجه کلوب دات کام گؤنده ر     بؤلوم لر: خبرلر
آرشیو
سون یازی لار
یولداش لار
سایغاج
ایندی بلاق دا : نفر
بوگونون گؤروشو : نفر
دونه نین گؤروشو : نفر
بوتون گؤروش لر : نفر
بو آیین گؤروشو : نفر
باخیش لار :
یازی لار :
یئنیله مه چاغی : .... ..... .... .....
..
Upload Music
..